O nás

Eshop dřevoaproutí.cz jsme pro Vás založili s dobrým úmyslem přinést do Vašich domovů a zahrad tradiční a kvalitní výrobky, vyrobené s láskou, péčí a hlavně s maximálním ohledem na životní prostředí - vždyť naším základním materiálem je dřevo, proutí a sláma, které jsou stoprocentně obnovitelné. 

Tradiční a přírodní materiály jsou synonymem kvality a luxusu, žádné náhražky a umělé materiály, ale nefalšované souznění s přírodou. Na každém výrobku si dáváme záležet, vše je vyráběno ručně a s citem, tedy každý jednotlivý kousek je originál. Proutky s láskou splétájí naši šikovní košíkáři a tvoří z nich krásné proutěné výrobky. Stolaři zase dnem i nocí brousí, řežou hoblují a pod jejich rukama vznikají elegantní dřevěné dekorace, pískoviště, sáňky a doplňky do domácnosti.

Věříme, že naše produkty pro domácnost, terasu a zahradu Vám přinesou radost a ojedinělý zážitek z jejich používání.

I nadále se budeme snažit odvádět naši práci poctivě a precizně, tak, abychom uspokojili veškeré Vaše požadavky a Vy se k nám rádi vraceli. Protože Vy, naši spokojení zákazníci jste ti, na kterých nám záleží. Děkujeme, že jste si vybrali náš eshop a dali přednost kvalitě!

Jan, Marie a Karel Kachlovi
provozovatelé eshopu dřevoaproutí.cz