O nás

Eshop dřevoaproutí.cz jsme pro Vás založili s dobrým úmyslem přinést do Vašich domovů a zahrad tradiční a kvalitní výrobky, vyrobené s láskou, péčí a hlavně s maximálním ohledem na životní prostředí - vždyť naším základním materiálem je dřevo, proutí a sláma, které jsou stoprocentně obnovitelné. 

Tradiční a přírodní materiály jsou synonymem kvality a luxusu, žádné náhražky a umělé materiály, ale nefalšované souznění s přírodou. Na každém výrobku si dáváme záležet, vše je vyráběno ručně a s citem, tedy každý jednotlivý kousek je originál. Proutky s láskou splétájí naši šikovní košíkáři a tvoří z nich krásné proutěné výrobky. Stolaři zase dnem i nocí brousí, řežou hoblují a pod jejich rukama vznikají elegantní dřevěné dekorace, pískoviště, sáňky a doplňky do domácnosti.

Věříme, že naše produkty pro domácnost, terasu a zahradu Vám přinesou radost a ojedinělý zážitek z jejich používání.

I nadále se budeme snažit odvádět naši práci poctivě a precizně, tak, abychom uspokojili veškeré Vaše požadavky a Vy se k nám rádi vraceli. Protože Vy, naši spokojení zákazníci jste ti, na kterých nám záleží. Děkujeme, že jste si vybrali náš eshop a dali přednost kvalitě!

Jan, Marie a Karel Kachlovi
provozovatelé eshopu dřevoaproutí.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení